Аппаратный маникюр
педикюр

Апаратний педикюр – популярна і безпечна процедура по догляду за стопами і нігтями ніг. Для роботи майстер використовує спеціальний подологічний апарат! Процедура проходить з використанням інструменту, що обертається (борів і фрез) що дозволяє домогтися найкращого результату і зробити процедуру максимально комфортною і безпечною, а використання професійної косметики забезпечує догляд і профілактику порушень функцій нігтів і шкіри.

Відвідавши кваліфікованого подолога, можна не просто привести стопи в порядок, але і назавжди забути про такі проблеми як мозолі, тріщини, врослий ніготь !
Кваліфікований подолог – це людина, яка володіє спеціальними знаннями, завдяки яким він здатний встановити причину проблем зі стопами, а не просто прибрати її наслідок косметичним способом.

Корекція врослого і деформованого нігтя

Не займайтеся самолікуванням !
Це той випадок коли вростають ніготь а клієнт покладав всякі примочки та мазі на палець зверху. (Типу болить нога а ми лікуємо голову) Підсумок у всіх один – опік рани, язви.
Поки не прибрати подразник (врослий кут) всякі мазі і примочки зверху безрезультатні.
На першому візиті клієнта був прибраний подразник (шип) і дана була рекомендація по установці корегує системи. Но клієнт відмовився від подальшого лікування.
Підсумок …?. Проблема виникла через 3 місяці знову але ще з гіршими наслідками. Завдяки віком і часу ніготь скрутився майже в двоє.

Рекомендації ми даємо вам не просто так .Пам’ятайте ! В першу чергу – це Ваші ніжки і здоровими вони потрібні Вам, а ми просто допомагаємо досягти позитивний результат

Силіконові ортези і ортози

Деякі люди стикаються з проблемою деформації стопи, пов’язаної з неправильним положенням пальців. Цей дефект, як правило, стає причиною ряду проблем, наприклад: нерухомість суглобів, утворенню мозолів, вростання нігтів. Іноді, ми як фахівці, стикаємося з генетичною схильністю деформації пальців. Виходом з даної ситуації може стати спеціальний ортез-коректор. Безумовно, до носіння відрізу доведеться деякий час звикати і слід робити це поступово, починаючи з нетривалих прогулянок і збільшуючи цей час до повного дня. Важливим моментом у цій процедурі є ідеальна підгонка протеза.
За допомогою індивідуальних виготовлених на замовлення силіконових ортезів можливо запобігти ускладненням, до виникнення яких може привести деформація пальців
Ортози – ортези використовують Для зменшення навантаження, і захисту пошкодженого або деформованої ділянки стопи.

Мозолі

Регулярний догляд за стопою – дуже важливий, і потрібен адже профілактика хвороб коштує набагато дешевше, і є набагато продуктивніше ніж лікування, і це якщо не говорити про ускладнення

Наприклад, таке хворобливе стан, як мозолі. Люди мучаться роками! А потім вдаються до радикальних методів. Лазер і хірургія – ефективні методики з нетривалим ефектом, адже мозолі з’являються знову.

Щоб вирішити питання раз і назавжди слід знати, як мозоль розвивається. Адже не секрет, що її виникнення це відповідна реакція шкіри на навантаження.

Чи не розподіливши її більш-менш рівномірно, неможливо позбутися мозолів і якщо проблема залежить від неправильної постановки пальців, то подолог може розв’язати цю проблему сам, підібравши індивідуальний коректор, але якщо це більш складний випадок, то питання вирішується разом з іншими фахівцями.

Подологія, грибок нігтів і стоп

Це дуже серйозне захворювання, потребує тривалого відповідального лікування. Грибок з’являється між пальцями ніг у вигляді лущення, яке супроводжується свербінням і палінням. Після цього на місці червонуватих складок з’являються бульбашки. Згодом вони лопаються, і це, у свою чергу, утворює великі тріщини та рани. Якщо не почати лікування, грибок буде поширюватися на інші здорові частини ноги: стопи, пальці, нігті. Коли грибок потрапляє в нігтьову пластину, він починає потихеньку руйнувати її зсередини. Далі грибок переходить на нігті рук, а в деяких випадках навіть і у внутрішні органи.

Протезування

Протезування нігтів — процедура заміни пошкодженого або відсутнього нігтя на руках або ногах за допомогою штучних матеріалів. Ніготь повністю замінюється і прикріплюється до залишку нігтьової пластини спеціальними пластичними матеріалами.Іноді внаслідок травми або хвороби ніготь повністю або частково руйнується, залишаючи косметичний дефект. Ця проблема не смертельна і, в принципі, не шкодить здоров’ю, але доставляє дискомфорт. Особливо цей дефект хвилює прекрасну половину людства.
Якщо з якихось причин у вас відсутній ніготь, він деформований або розщеплений – не біда, протезування відмінно впорається з цим завданням і Ви знову будете почувати себе комфортно. Після протезування нігтик буде виглядати, як натуральний.